Even geduld

Uw aanvraag wordt verwerkt

Er is een fout opgetreden

Excuses voor het ongemak

Dit webformulier kan enkel worden gebruikt in een recentere versie van uw browser

Hoe heeft u ons leren kennen?

Bedankt voor uw antwoordt.

U koos anders.
Via welk kanaal heeft van ons gehoord?

AVS / Focus WTV

Direct mailing (e-mail/post)

Facebook

Google

Instagram

Linkedin

KDB Cup

Reclamedrukwerk

Vriend, kennis of familie

Anders

Maak kennis met ons team

Bij Traxxion Deinze vertaalt de jarenlange ervaring zich in een vlotte service, een professionele aanpak en permanente kwaliteit. Samen met zijn team laat bestuurder Denis Steenbeke u zorgeloos genieten van uw wagen. Maak hieronder kennis met het team van Traxxion Deinze.

    Denis Steenbeke

    bestuurder

     

    denis@traxxion.be

    +32 477 78 00 66

    Denis Steenbeke

    bestuurder

    Marco Boulez

    siteverantwoordelijke deinze

     

    marco@traxxion.be

    +32 9 335 10 75

    +32 478 57 78 47

    Marco Boulez

    siteverantwoordelijke deinze

    Lennert De Wandel

    business manager

     

    lennert@traxxion.be

    +32 9 335 10 79

    Lennert De Wandel

    business manager

    Wouter Thienpont

    sales advisor peugeot

     

    wouterth@traxxion.be

    +32 9 335 10 72

    +32 472 10 16 23

    Wouter Thienpont

    sales advisor peugeot

    Nicolas Haerens

    sales advisor peugeot

     

    nicolas@traxxion.be

    +32 9 335 10 71

    +32 477 91 42 41

    Nicolas Haerens

    sales advisor peugeot

    Sébastien Blomme

    sales advisor citroën

     

    sebastien@traxxion.be

    +32 9 335 15 92

    +32 479 44 22 69

    Sébastien Blomme

    sales advisor citroën

    Philippe Dujardin

    sales advisor ds

     

    philippe@traxxion.be

    +32 9 335 10 78

    +32 496 94 71 71

    Philippe Dujardin

    sales advisor ds

    Olivier Vercruysse

    verantwoordelijke tweedehandswagens

     

    olivier@traxxion.be

    +32 9 335 15 99

    +32 475 24 70 50

    Olivier Vercruysse

    verantwoordelijke tweedehandswagens

    Tatiana Pennick

    raadgevende receptie

     

    tatiana@traxxion.be

    +32 9 335 10 70

    Tatiana Pennick

    raadgevende receptie

    Pascal Van Boekel

    raadgevende receptie

     

    pascale@traxxion.be

    +32 9 335 10 70

    Pascal Van Boekel

    raadgevende receptie

    Wim Dominicus

    raadgevende receptie

     

    wimdo@traxxion.be

    +32 9 335 15 90

    Wim Dominicus

    raadgevende receptie

    Veronique Fruytier

    raadgevende receptie

     

    veronique@traxxion.be

    +32 9 335 10 70

    Veronique Fruytier

    raadgevende receptie

    Isabelle Desseyn

    administratie

     

    isabelle@traxxion.be

    +32 9 282 99 64

    Isabelle Desseyn

    administratie

    Jean-Claude Declerck

    boekhouding

     

    jean-claude@traxxion.be

    +32 9 335 15 93

    Jean-Claude Declerck

    boekhouding

   

Wilt u steeds als eerste op de hoogte zijn van het reilen en zeilen bij Traxxion?
Bent u graag snel op de hoogte van onze condities en innovaties?
Volg dan zeker onze social media-kanalen!

Deze website maakt gebruik van cookies.

Het gebruik van cookies op traxxion.be

Noodzakelijke cookies
Cookies die onontbeerlijk zijn voor uw bezoek aan de Website en het correct gebruik daarvan.

Info over het privacy- en cookiebeleid van Traxxion group.
 

Bijkomende cookies:

Functionele cookies

Cookies die uw bezoek aan de Website vergemakkelijken en aangenamer maken, onder meer door uw surfervaring te personaliseren.

Performantie cookies

Cookies die informatie verzamelen over uw gebruik van de Website met de bedoeling de inhoud van de Website te verbeteren en aan te passen aan de wensen van de Gebruiker.

Third party cookies

Cookies die geplaatst worden door derden die eigen diensten aanbieden via de Website zoals bijvoorbeeld social media, advertenties of videodiensten.