Even geduld

Uw aanvraag wordt verwerkt

Er is een fout opgetreden

Excuses voor het ongemak

Dit webformulier kan enkel worden gebruikt in een recentere versie van uw browser

Hoe heeft u ons leren kennen?

Bedankt voor uw antwoordt.

U koos anders.
Via welk kanaal heeft van ons gehoord?

AVS / Focus WTV

Direct mailing (e-mail/post)

Facebook

Google

Instagram

Linkedin

KDB Cup

Reclamedrukwerk

Vriend, kennis of familie

Anders

Maak kennis met ons team

Bij Traxxion Evergem vertaalt de jarenlange ervaring zich in een vlotte service, een professionele aanpak en permanente kwaliteit. Samen met zijn team laat siteverantwoordelijke Bert Steenbeke u zorgeloos genieten van uw wagen. Maak hieronder kennis met het team van Traxxion Evergem.

    Denis Steenbeke

    bestuurder

     

    denis@traxxion.be

    +32 477 78 00 66

    Denis Steenbeke

    bestuurder

    Bert Steenbeke

    siteverantwoordelijke evergem

     

    bert@traxxion.be

    +32 478 56 68 53

    Bert Steenbeke

    siteverantwoordelijke evergem

    Flor Goethals

    business manager

     

    flor@traxxion.be

    +32 9 227 50 32

    +32 472 59 55 71

    Flor Goethals

    business manager

    Arnaud Van den Berghe

    sales advisor peugeot

     

    arnaud@traxxion.be

    +32 9 227 50 37

    +32 492 08 02 12

    Arnaud Van den Berghe

    sales advisor peugeot

    Filip De Zutter

    sales advisor fleet

     

    filip@traxxion.be

    +32 9 227 50 34

    +32 494 25 91 99

    Filip De Zutter

    sales advisor fleet

    Michiel d’Hoe

    sales advisor citroën

     

    michiel@traxxion.be

    +32 9 311 09 32

    +32 468 43 09 17

    Michiel d’Hoe

    sales advisor citroën

    Jordy Lejeune

    onthaal en administratie

     

    jordy@traxxion.be

    +32 9 227 50 33

    Jordy Lejeune

    onthaal en administratie

    Dieter Van der Steen

    onthaal en administratie

     

    dieter@traxxion.be

    +32 9 227 50 33

    Dieter Van der Steen

    onthaal en administratie

    Marc Lataire

    boekhouding

     

    marc@traxxion.be

    +32 9 327 06 73

    Marc Lataire

    boekhouding

    Frederik De Smet

    verantwoordelijke verkoopsadministratie

     

    frederik@traxxion.be

    +32 9 253 03 33

    +32 479 93 97 27

    Frederik De Smet

    verantwoordelijke verkoopsadministratie

    Bart Van Beveren

    verantwoordelijke free 2 move rent

     

    bart@traxxion.be

    +32 9 311 09 30

    Bart Van Beveren

    verantwoordelijke free 2 move rent

   

Wilt u steeds als eerste op de hoogte zijn van het reilen en zeilen bij Traxxion?
Bent u graag snel op de hoogte van onze condities en innovaties?
Volg dan zeker onze social media-kanalen!

Deze website maakt gebruik van cookies.

Het gebruik van cookies op traxxion.be

Noodzakelijke cookies
Cookies die onontbeerlijk zijn voor uw bezoek aan de Website en het correct gebruik daarvan.

Info over het privacy- en cookiebeleid van Traxxion group.
 

Bijkomende cookies:

Functionele cookies

Cookies die uw bezoek aan de Website vergemakkelijken en aangenamer maken, onder meer door uw surfervaring te personaliseren.

Performantie cookies

Cookies die informatie verzamelen over uw gebruik van de Website met de bedoeling de inhoud van de Website te verbeteren en aan te passen aan de wensen van de Gebruiker.

Third party cookies

Cookies die geplaatst worden door derden die eigen diensten aanbieden via de Website zoals bijvoorbeeld social media, advertenties of videodiensten.