Even geduld

Uw aanvraag wordt verwerkt

Er is een fout opgetreden

Excuses voor het ongemak

Dit webformulier kan enkel worden gebruikt in een recentere versie van uw browser

Hoe heeft u ons leren kennen?

Bedankt voor uw antwoordt.

U koos anders.
Via welk kanaal heeft van ons gehoord?

AVS / Focus WTV

Direct mailing (e-mail/post)

Facebook

Google

Instagram

Linkedin

KDB Cup

Reclamedrukwerk

Vriend, kennis of familie

Anders

Maak kennis met ons team

Bij Traxxion Waarschoot vertaalt de jarenlange ervaring zich in een vlotte service, een professionele aanpak en permanente kwaliteit. Samen met zijn team laat zaakvoerder Maarten Steenbeke u zorgeloos genieten van uw wagen. Maak hieronder kennis met het team van Traxxion Waarschoot.

    Maarten Steenbeke

    bestuurder

     

    maarten@traxxion.be

    +32 9 377 11 92

    +32 474 51 47 07

    Maarten Steenbeke

    bestuurder

    Bram Liebens

    sales advisor peugeot

     

    bram@traxxion.be

    +32 9 377 26 76

    +32 486 72 68 59

    Bram Liebens

    sales advisor peugeot

    Yves Dossche

    sales advisor peugeot

     

    yves@traxxion.be

    +32 9 377 06 91

    +32 472 28 08 77

    Yves Dossche

    sales advisor peugeot

    Annick Van Rysselberghe

    receptie en administratie carrosserie

     

    annick@traxxion.be

    +32 9 377 11 92

    Annick Van Rysselberghe

    receptie en administratie carrosserie

    Marie Vormezeele

    marketing en administratie

     

    marie@traxxion.be

    +32 9 377 11 92

    Marie Vormezeele

    marketing en administratie

    Freddy Steenbeke

    magazijn

     

    freddy@traxxion.be

    +32 9 377 08 92

    Freddy Steenbeke

    magazijn

    Wim De Meyer

    verantwoordelijke carrosserie

     

    wim@traxxion.be

    +32 9 227 09 33

    Wim De Meyer

    verantwoordelijke carrosserie

    Bert Hoste

    technisch specialist

     

    bertho@traxxion.be

    +32 9 377 11 92

    Bert Hoste

    technisch specialist

    Frederik De Smet

    verantwoordelijke verkoopsadministratie

     

    frederik@traxxion.be

    +32 9 253 03 33

    +32 479 93 97 27

    Frederik De Smet

    verantwoordelijke verkoopsadministratie

   

Wilt u steeds als eerste op de hoogte zijn van het reilen en zeilen bij Traxxion?
Bent u graag snel op de hoogte van onze condities en innovaties?
Volg dan zeker onze social media-kanalen!

Deze website maakt gebruik van cookies.

Het gebruik van cookies op traxxion.be

Noodzakelijke cookies
Cookies die onontbeerlijk zijn voor uw bezoek aan de Website en het correct gebruik daarvan.

Info over het privacy- en cookiebeleid van Traxxion group.
 

Bijkomende cookies:

Functionele cookies

Cookies die uw bezoek aan de Website vergemakkelijken en aangenamer maken, onder meer door uw surfervaring te personaliseren.

Performantie cookies

Cookies die informatie verzamelen over uw gebruik van de Website met de bedoeling de inhoud van de Website te verbeteren en aan te passen aan de wensen van de Gebruiker.

Third party cookies

Cookies die geplaatst worden door derden die eigen diensten aanbieden via de Website zoals bijvoorbeeld social media, advertenties of videodiensten.